O mnie

Mam na imię Krzysztof (52 l). Swoją przygodę z klockami zacząłem dosyć późno, bo w wieku 40 lat kupiłem swój pierwszy zestaw. Później drugi, kolejny i kolejny. Obecnie kolekcja liczy już ponad 225 pojedynczych zestawów z lat 80, 90 i 00. Od początku buduje swoja kolekcję wyłącznie wybierając zestawy, które osobiście mi się podobają, które chcę zbudować. Dlatego skupiam się na klockach Creator, Technic, Speed Champions, Star Wars.

Wszak chłopcy najbardziej lubią samochody, statki, pociagi ☺

Posiadam też zestawy City, Mindstroms, Castle, Pirates of the Caribbean…

Kolekcja cały czas się powiększa. Znajduje nowe -wycofane, rzadko występujące na rynku zestawy. Choć nie wszystkie są z tzw. listy MUST HAVE, za to są prawdziwymi rodzynkami, ze względu na ich ograniczoną dostępność. Dlatego wierzę że teraz każdy znajdzie coś dla siebie, a duża ilość rodzynków ☺ sprawi że zatrzymasz się u mnie na dłużej
Teraz przyszedł czas, na sprzedaż części kolekcji, choć też sukcesywnie będą pojawiały się nowe/stare zestawy. Wyłącznie te zestawy które mi się podobają oraz są rzadko spotykanymi w przyrodzie.

Łowcy Skarbów 2023

W sierpniu 2023 r , wziąłem też udział, na zaproszenie TV4, w nagraniu programu „Łowcy Skarbów”. Zaprezentowałem zestaw Lego Technic 8457 Power Puller 8457. Choć ostatecznie zestaw nie został sprzedany ( za niska oferta, w stosunku do wartości zestawu), było to ciekawe doświadczenie i chyba pierwszy raz w programie pojawiły się klocki LEGO.
Co tylko może świadczyć o wciąż rosnącej popularności LEGO w wśród starszaków.

Jeśli szukasz wyjątkowego, niedostępnego zestawu, napisz do mnie, może będę mógł Ci pomóc.

Bawcie się dobrze,
Krzysztof