Wpis na blogu 3

otrzymuję czasem pytanie, czy mogę sprzedać sam karton, figurkę, instrukcję…..

Zawsze odpowiadam NIE.

Bo każdy zestaw jest kompletny, tak wyjechał xx lat temu z fabryki, albo używany, ale też kompletny, bo taki zachowałem i tylko zestaw kompletny przedstawia wartość kolekcjonerską.

Jeśli szukasz jakiegoś elementu zestawu, a nie jest on u mnie wystawiony jako oddzielny element, to znaczy że nie jest na sprzedaż i należy szukać dalej.

Mam nadzieję że rozumiecie dlaczego o tym piszę, wszak sami szukacie czasami pojedynczych elementów, aby skompletować zestaw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *